Informacje z dnia 12 grudnia 2008 roku

2008-12-12 14:09:36

 

Akcja ta miała charakter charytatywny, a zgromadzone dochody około 700zł. zostaną przekazane na konto Rady Rodziców, która w 2009 roku planuje zorganizowanie wycieczki dla wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej w Płocicznie.

Powodzenie kiermaszu przeszło oczekiwania organizatorów - DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, którzy kupili nasze małe dzieła i w ten sposób wsparli naszych uczniów” - podziękował Dyrektor Szkoły.

Dzieci, nauczyciele i Rada Rodziców dalej będą kontynuowały sprzedaż ozdób świątecznych odwiedzając zakłady pracy na terenie naszej gminy.

Mikołajki

Bardzo miłą niespodziankę sprawili najmłodszym uczniom z klas I-III SP w Płocicznie policjanci z Komendy Powiatowej w Wałczu wraz z opiekunem przyparafialnej Młodzieży Grupy Policyjnej z parafii oo Kapucynów z Wałcza ojcem Andrzejem. Goście wraz z Mikołajem wręczyli wszystkim uczniom klas mikołajkowe upominki oraz maskotki Gryfusia . Nauczyciele otrzymali również prezenty w tym symboliczną rózgę.

Na zakończenie pan Arkadiusz Górecki z KPP w Wałczu przeprowadził z dziećmi pogadankę o bezpieczeństwie na drogach i w szkole. Natomiast szkole podarowano planszę z budową roweru.